ASUS ROG Strix LC RTX 3080 Ti OC Edition 12GB (ROG-STRIX-LC-RTX3080TI-O12G-GAMING) Reset all filters
Asus ROG Strix 3080 / 3090 (active Backplate)
Out of stock
Asus ROG Strix 3080 / 3090 (incl. Backplate)
    • hardtube
      • 12 mm
      • 14 mm
      • 16 mm
  • Radiators
    • 28mm (1 Rows) Radiators
    • 40mm (2 Rows) Radiators
    • 60mm (3 Rows) Radiators