Sale 12%
Gigabyte 3080 / 3090 Eagle OC / Gaming OC (incl. Backplate)
SKU:
1045
Expected on 19.05.2026.
Delivery time: 13 - 14 Workdays
Sale 13%
Gigabyte Gaming / EAGLE / VISION OC 3080 / 3090 (active...
Gigabyte Gaming / EAGLE / VISION OC 3080 / 3090 (active Backplate)
SKU:
1345
Available now!
Delivery time: 3 - 4 Workdays
    • hardtube
      • 12 mm
      • 14 mm
      • 16 mm
  • Radiators
    • 28mm (1 Rows) Radiators
    • 40mm (2 Rows) Radiators
    • 60mm (3 Rows) Radiators