  3. Item with Model: Gigabyte RTX 3080 Ti Turbo (GV-N308TTURBO-12GD)
Gigabyte RTX 3080 Ti Turbo (GV-N308TTURBO-12GD)
Filters and sort order
Items 1 - 2 of 2
Sale 12%
Gigabyte 3080 / 3090 Eagle OC / Gaming OC (incl. Backplate)
Sale 13%
Gigabyte Gaming / EAGLE / VISION OC 3080 / 3090 (active...
Gigabyte Gaming / EAGLE / VISION OC 3080 / 3090 (active Backplate)
Items 1 - 2 of 2
Kategorien
Kategorien
  • Enterprise
  • complete solutions
    • AIO cooling
    • M2 & RAM Waterblocks
    • Zeaginal
  • Cases & Fans
    • Bykski
    • Granzon
    • Fan
    • Lian Li
  • Fittings
    • hardtube
      • 12 mm
      • 14 mm
      • 16 mm
    • softtube
      • 13/10
      • 16/10
    • angles
    • adapters
    • extenders
    • valves/filters
  • CPU Blocks
    • AMD CPU Waterblocks
    • Intel CPU Waterblocks
  • GPU Blocks
    • AMD
    • AMD 6000
    • AMD 7000
    • AMD GPU Waterblocks
    • Zotac
    • GPU backplates for retrofitting
    • GPU Accessories
  • Pumps
  • Distro Plates
    • Zeaginal
    • Reservoirs
    • Universal
  • Sensors
  • Radiators
    • 28mm (1 Rows) Radiators
    • 40mm (2 Rows) Radiators
    • 60mm (3 Rows) Radiators